Послуги з металообробки від нашої компанії:

• Токарні роботи.

• Фрезерні роботи на верстатах з ЧПК.

• Заклепування суцільних сталевих заклепок діаметром 2-12 мм.

  Якщо ваша компанія виготовляє вироби, в яких використовуються заклепкові з’єднання і у вас не має своєї клепальної машини, або ви здійснюєте процес клепання з допомогою багатотонних пресів, які не забезпечують якісного формування заклепкового з’єднання, то ми готові надати вам таку послугу на клепальних машинах власного виробництва.

  Надсилайте на наш e-mail: romiol.info@gmail.com креслення або фото ваших виробів для попереднього аналізу можливості виконання на них заклепкового з’єднання.

  Процес клепання дивіться на відео на сторінках клепальних машин:
/products/orbitalna-klepalna-mashyna-rmu-8-c/
/products/orbitalna-klepalna-mashyna-rmu-12/

• Нарізання внутрішніх глухих чи наскрізних різьб М4-М16.

  Якщо ваша компанія виготовляє велику партію деталей, де має бути велика кількість (кілька сотень, кілька тисяч) різьбових отворів, ви їх виконуєте ручним способом нарізання різьб і у вас цей процес займає дуже багато часу, то ми готові надати вам послугу якісного нарізання різьб машинними мітчиками з допомогою різьбонарізного маніпулятора, що в 5-10 разів швидше ніж ручним способом.

• Порізка металопрокату стрічковою пилою.

  Якщо вам потрібно порізати круг, лист, металопрофіль з конструкційної чи нержавіючої сталі або кольорових металів, то будемо раді надати вам таку послугу.

Розміри порізки стрічковою пилою. Послуги з металообробки